Ty, My i pieniądze

Witamy serdecznie na Trudnej Trodze Do Miliona

Czymże jest dzisiaj życie bez pieniędzy? Każdy dobrze wie o tym, że należy pracować na własny byt i godne życie. Zdajemy sobie sprawę i dążymy do tego aby znaleźć sobie pasywny dochód i wypracować status człowieka niezależnego finansowo. Czasem ktoś może użyć stwierdzenia, że chce być wolny finansowo. Niestety wolności finansowej nie zazna osoba, żyjąca w społecznościach cywilizowanych gdzie funkcjonuje system monetarny. Wolność finansowa jest tam gdzie nie potrzebujemy pieniędzy do życia. Jest to istotny element z którego musimy sobie zdać sprawę. Są takie miejsca na świecie gdzie ludzie, żyją z tego co upolują czy zbiorą ale nie handlują przy pomocy jakiejś waluty. Oni są wolni finansowo. Nikt im nie powie, że muszą zapłacić czynsz, czy za wodę. Sami sobie budują osady i sami dbają o przyniesienie sobie wody z naturalnych źródeł. My nie jesteśmy wolni finansowo, musimy mieć w każdy miesiącu przypływ pieniędzy aby opłacić nasze wydatki. Aby przetrwać w tym świecie najzwyczajniej musimy sprzedawać swój czas. Nie bez powodu mówi się, że czas to pieniądz.

Czas a efektywność!

Trudna Droga Do Miliona to właśnie grupa, chcąca znaleźć możliwość efektywnego wykorzystania czasu a tym samym osiągnięcie lepszej stawki godzinowej za naszą pracę. Ile czasu poświęcimy na pracę to zależy tylko od nas. Pamiętać musimy, że nasza stawka godzinowa to nie to co mamy na umowie o pracę (jeśli mamy płacone za godziny).

Tym i wieloma innymi zagadnieniami będziemy się z Wami dzielić abyście mogli sami wypracować własne podejście do zarządzania własnym czasem jak i finansami. Pokażemy jak można zbudować niezależność finansową i skąd można wziąć na to pieniądze.

Ucz się na doświadczeniach innych.

Doświadczenie naszego zespołu ma Wam dać jak najwięcej wiedzy by nie marnować czasu na naukę na błędach, co niejednokrotnie każdemu się zdarza. Można przecież wyciągnąć wnioski i naukę obserwując co inni robili aby nie musieć popełniać tych samych błędów. Pokażemy także jak zmienić własne myślenie. Wielokrotnie spotkaliśmy się z wieloma wymówkami. Najczęstsza to oczywiście brak pieniędzy na inwestycje. Nic bardziej mylnego. Można znaleźć pieniądze i je zdobyć jeśli tylko się chce. Każdy musi sobie zadać jedno pytanie. Czy chcę być niezależny finansowo? Jeśli odpowiesz: Tak chcę, żyć w dostatku i nie musieć martwić się o to co będzie jutro, to dobrze trafiłeś.

Polityka Prywatności