Przegląd zainteresowań TDDM

TDDM skupia się na usługach informacyjnych związanymi z programami Reavenu Shares. To właśnie największe grono użytkowników naszej społeczności, prowadzące swój biznes opierając, się na „inwestowaniu” pieniędzy w ten sposób. Jest to nasz główny temat merytoryczny ale nie jedyny. Staramy się dawać rozwiązania indywidualnie dostosowane do każdego członka TDDM.

Multi-projekt TDDM

Muti-projekt TDDM wiąże się z rozpowszechnianiu informacji na temat możliwości zarabiania online i połączeniu wszystkich zainteresowanych w jedną spójną grupę, współpracujących ze sobą ludzi. Multi-projekt jak sama nazwa wskazuje to nie jeden temat ma być celem naszej współpracy. Zadaniem TDDM jest umożliwienie wszystkim członkom współpracę nie tylko na poziomie programów Revshare ale także poznawania nowych ludzi a tym samym stwarzania możliwości połączenia biznesów w spółki bądź nawiązania współpracy partnerskiej.

Strategia Multi-Projekt. (W przygotowaniu)

Specjalna propozycja dla naszych członków

Rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej nie jest rzeczą łatwą. Wybrani przedsiębiorcy wyjaśnią Ci, jak stworzyć nowy biznes krok po kroku i czym jest biznesplan i jakie ma on zastosowanie. (Ten dział dopiero zaczniemy wdrażać)
Czytaj Więcej

Gdzie zarabiamy